cena
dowolna
powierzchnia
dowolna
Ogłoszenia nieruchomości na skróty
Nieruchomości Jedlina-Zdrój - Oferty sprzedaży nieruchomości
62 ogłoszenia
Od najnowszych
62 ogłoszenia
Ogłoszenia archiwalne
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Jedlina-Zdrój
Jedlina-Zdrój,dolnośląskie
230 000 zł63 m² 3 633,49 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana w górach, plac Zwycięstwa
265 000 zł2 340 m² 113,25 zł/m²
Archiwalne
Działka rolno-budowlana w górach Jedlina-Zdrój
Jedlina-Zdrój,dolnośląskie
1 008 400 zł10 084 m² 100 zł/m²
Archiwalne
Dom wysoki standard Jedlina-Zdrój
Jedlina-Zdrój,dolnośląskie
650 000 zł123 m² 5 284,55 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z miejscem parkingowym Jedlina-Zdrój
Jedlina-Zdrój,dolnośląskie
239 000 zł38 m² 6 289,47 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sienkiewicza
Jedlina-Zdrój,dolnośląskie
440 000 zł84 m² 5 238,10 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana w górach, ul. Mickiewicza
Jedlina-Zdrój,dolnośląskie
149 900 zł600 m² 249,83 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Jedlina-Zdrój
Jedlina-Zdrój,dolnośląskie
229 000 zł80 m² 2 870,03 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana w górach, ul. Mickiewicza
Jedlina-Zdrój,dolnośląskie
149 900 zł600 m² 249,83 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z kominkiem Jedlina-Zdrój
Jedlina-Zdrój,dolnośląskie
380 000 zł85 m² 4 458,52 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 3-pokojowe Jedlina-Zdrój
Jedlina-Zdrój,dolnośląskie
195 000 zł76 m² 2 565,79 zł/m²
Archiwalne
Działka budowlana w górach, ul. Kościelna
Jedlina-Zdrój,dolnośląskie
82 500 zł1 500 m² 55 zł/m²
Archiwalne
Dom wolnostojący Jedlina-Zdrój
Jedlina-Zdrój,dolnośląskie
2 999 999 zł1 072 m² 2 797,72 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie 2-pokojowe Jedlina-Zdrój
Jedlina-Zdrój,dolnośląskie
269 000 zł67 m² 4 014,93 zł/m²
Archiwalne
Mieszkanie z ogródkiem Jedlina-Zdrój
Jedlina-Zdrój,dolnośląskie
395 000 zł90 m² 4 388,89 zł/m²
Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach
Powiadamiaj mnie o nowych ogłoszeniach
Jedlina-Zdrój
Włącz powiadomienia