dowolna

Działki na sprzedaż Jedlina-Zdrój - Oferty sprzedaży działek

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

77 525 zł3 101 m² 25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

| b.N.WILLA. Do sprzedania działka rolna z wydanymi warunkami zabudowy z przeznaczeniem na postawienie budynku mieszkalnego położona w bezpośrednim sąsiedztwie uzdrowiska Jedlina - Zdrój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana przy lesie Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

139 075 zł5 563 m² 25 zł/m²

 

 

 

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

250 000 zł3 920 m² 63,78 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

pod zabudowę typu hotel, motel, zajazd, centrum konferencyjne, dom weselny, itp. z zapleczem gastronomicznym, w sąsiedztwie terenów rekreacyjnych bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

99 000 zł1 802 m² 54,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Nowa rewelacyjna cena! Do sprzedania działka w Jedlinie Zdroju. Ładnie położone 1802m2 pod zabudowę. Działka już uzbrojona w przyłącze wodno - kanalizacyjne, prąd. Serdecznie polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

240 000 zł6 511 m² 36,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nowa Cena! Posiadamy działkę na terenie Jedliny Zdrój do sprzedania. Działka o powierzchni 6511 m w pobliżu zabudowa domów jedno i wielorodzinnych, z możliwością wykopania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

29 000 zł1 014 m² 28,60 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Działka budowlana w ładnej lokalizacji. Dostępne media: prąd i woda. :dodatkowe informacje Dojazd: droga utwardzona :link do strony :kontakt do agenta :dane biura Oddział Słowackiego 5 58-300.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Dąbrowskiej

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

82 000 zł978 m² 83,84 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w Jedlinie Zdroju. Otoczenie działki to zabudowa mieszkaniowa małej intensywności, w tym nowe domy lub domy w trakcie budowy. Dojazd drogą o nawierzchni asfaltowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

40 000 zł3 544 m² 11,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana w Jedlinie Zdroju o powierzchni 3544m2. Działka z przeznaczeniem pod budowę mieszkaniową jednorodzinną oraz wielorodzinną. Działka posiada miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

382 090 zł10 055 m² 38 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Do sprzedania działka budowlana w Jedlinie Zdroju o powierzchni 1055 m2. Działka z przeznaczeniem pod budowę mieszkaniową jednorodzinną oraz wielorodzinną. Działka posiada miejscowy plan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

187 500 zł4 939 m² 37,96 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trapez

wydane warunki zabudowy - II kondygnacje plus poddasze użytkowe, szerokość elewacji frontowej do 14m, dach dwuspadowy, symetryczny, kryty dachówką duża, kształtna działka zlokalizowana przy wyjeździe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Tuwima

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

80 000 zł705 m² 113,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Witam. Do sprzedania działka budowlana w Jedlinie Zdroju w dzielnicy Suliszów. Działka otoczona z trzech stron ogrodzeniem (siatka stalowa). Działka położona między domkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

29 000 zł484 m² 59,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

przeznaczenie - zabudowa mieszkaniowa jednorodzinna :dodatkowe informacje Prąd: na działce Gaz: tak - miejski Woda: tak - miejska Dojazd: asfalt Dojazd - opis: droga gminna Otoczenie: zabudowa jednorodzinna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

290 000 zł9 687 m² 29,94 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Urokliwe położenie, na obrzeżach Gór Sowich, spokój, zieleń,w sąsiedztwie lasów, jednocześnie dobra komunikacja, blisko drogi krajowej, wałbrzych - 5 km, świdnica - 10 km, wrocław - 60 km, liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Jedlina-Zdrój

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

99 000 zł2 480 m² 39,92 zł/m²

 

 

 

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

49 000 zł1 105 m² 44,34 zł/m²

 

 

 

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

54 000 zł750 m² 72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Rozpoczęta budowa domu Snieżynka II bg.Lawy fundamentowe - wkonane.Wszyskie media na działce.Pdłączony prąd. wkonane prałacz. wodne,gazowe.Dziennik budowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna przy ruchliwej ulicy, ul. Kłodzka

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

1 200 000 zł12 001 m² 99,99 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Sprzedam dwie działki o łącznej powierzchni 12001m2 z przeznaczeniem pod stację benzynową I usługi, położoną bezpośrednio przy drodze wojewódzkiej nr 381 relacji Wałbrzych- kłodzko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Jasna

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

60 000 zł3 100 m² 19,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka położona w malowniczym miejscu, granicząca z Parkiem Krajobrazowym Gór Sowich. Dojazd do działki ok. 100m z drogi głównej-krajowej. Bezpośredni dojazd drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Świdnicka

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

33 000 zł1 050 m² 31,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, zlokalizowana 70 metrów od ulicy Świdnickiej. Prąd, gaz przy granicy. Wydana aktualna decyzja o warunkach zabudowy dla domu jednorodzinnego, w projekcie studium.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana w górach, ul. Dąbrowskiej

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

126 000 zł978 m² 128,83 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka położona jest w otoczeniu zabudowy jednorodzinnej - nowe domy lub domy w trakcie budowy. Dojazd drogą o nawierzchni asfaltowej (odśnieżana w okresie zimowym). Atrakcyjny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolna w górach, ul. Dolna

Jedlina-Zdrój,dolnośląskie

99 240 zł2 481 m² 40 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Cena do negocjacji! Działka jest własnościowa, nie obciążona żadną hipoteką. Działka jest przewidziana w planie zagospodarowania przestrzennego gminy (w obecnej fazie studium) jako rekreacyjno.